معرفي نرم‌افزار
ويژگي‏هاي برنامه
تصاوير نرم افزار
CMS چيست؟
مزاياي استفاده از CMS
فهرست مشتريان
نمونه سايتها
مجوزها
پشتيباني فني
پرسش‌هاي متداول
بازسازي وب سايت‌ها
درباره دمسان رايانه
تماس با ما
شركت مهندسي دمسان رايانه
نظرسنجي
تا چه حد با نرم‌افزارهاى CMS آشنايى داريد؟
اطلاعى ندارم
درحد مبتدى
بطور كامل

 نتايج

پرسش‌هاي متداول

 • آيا BeeHive بايد صرفا بر روي سيستم عامل Linux نصب شود؟
  خير، BeeHive با زبان PHP4 پياده‌سازي شده و هر web-server روي هر سيستم عاملي كه از PHP4 پشتيباني كند بخوبي كار مي‌كند. BeeHive روي سرورهاي Windows و Linux كاملاً تست شده است.

 • آيا مي‏توان در هر صفحه بيش از يك عكس داشت؟
  بله. تعداد تصاوير قابل استفاده در هر صفحه نامحدود است. صفحات HTML هستند و هر فردي با اشراف به HTML مي‌تواند چندين عكس در يك صفحه قرار دهد. همچنين براي كاربراني كه اطلاعي از HTML ندارند ابزاري در ويرايشگر صفحات تعبيه شده تا براحتي كاربران بتوانند از عكسهاي متعدد چه از گالري خود برنامه و چه از خارج سايت استفاده كنند. 

 • با خريد هر نسخه از BeeHive چند سايت مي‏توان راه‏اندازي كرد؟
  امكان داشتن كپي‏هاي متعدد از BeeHive بر روي يك Domain و راه‏اندازي سايت‏هاي مختلف بر روي آن Domain، به صورت نامحدود وجود دارد.

 • تفاوت BeeHive با Frontpage يا نرم‏افزارهاي مشابه آن چيست؟
  اصولا هيچ شباهتي بين اين دو نرم‏افزار وجود ندارد و آنها در دسته‏بندي‏هاي جداگانه‏اي قرار دارند. BeeHive يك CMS است و با نصب آن روي سايت، امكان مديريت محتوا به صورت web-based در اختيار كاربر قرار مي‏گيرد، در حالي‏كه Microsoft FrontPage يك application طراحي و ايجاد صفحات وب مي‏باشد كه بر خلاف BeeHive نيازمند دريافت فايل‏هاي HTML، ويرايش آنها به صورت محلي و ارسال مجدد مي‏باشد كه فرايندي وقت‏گير محسوب مي‏شود.ورود به سيستم
شـناســـه:
كلمه عبور: